Reklama
Strona 1 z 3 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 32

Temat: Przygody Tuplexa Knighta z Honery :)

  1. #1
    Avatar amok
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    117
    Siła reputacji
    19

    Domyślny Przygody Tuplexa Knighta z Honery :)

    Witam chciałbym podzielić sie z Wami przygodami które spotkały mnie grając moim Knightem Tuplexem :) Zaczynajmy!

    Zawsze lubiłem grać na "hardkor" pchałem sie tam gdzie nie trzeba bo Tibia to tylko gra koledzy z gry uważali mnie za dziwaka bo oni wolą bić roty na fibuli niż biegać na guardach.Na dowód zamieszczam ss`a jak na 19lvl`u chciałem z solować Vampira.

    Niestety nie udało sie musiałem uciec ale nie raz go jeszcze zabiłem :)
    Smoki na 20lvl`u też nie były mi straszne.

    Miałem także przypadek gdy na guardach byłem, Gm postanowił odwiedzić typa który mnie blokował był to pierwszy raz gdy GM zareagował na mojego raporta.

    Koledzy towarzyszyli mi ciągle jedni czekali tylko na itemy inni pomagali i dało sie żyć :)
    (Look na rozmowę na tym obrazku)

    Gsy nie były mi straszne bo skille miałem ciekawe

    Skillowanie szło jak po maśle, ponieważ koledzy ciągle rozmawiali i czas płynął bardzo szybko 80/80 to pestka.

    Wbiłem 35lvl i straciłem sens gry non-pvp tylko bicie kwadratów, więc rozdałem całe eq "kolegom" i przeszedłem na pvp co jakiś czas wbijałem na honere widziałem nikt z moich przyjaciół nie gra, jednak kiedyś był on-line mój kolega więc od razu zacząłem konwersacje pogadałem z nim na temat pvp czy non-pvp w skrócie powiedział że on gra na non-pvp bo lubi spokojnie pozabijać kwadraty dało mi to wiele do myślenia czy nie wrócić do gry ale grałem dalej na pvp.Pewnego pięknego dnia stojąc pod depo zaatakował mnie red skull padłem od razu wypadły mi bohy i blue robe postanowiłem wrócić do non-pvp żeby trochę odpocząć od pvp mało kolegów gra nikt mi nic nie chciał dać w końcu jeden z rl dał mi 20k i jakieś tam eq za co wielkie dzięki. Gdy jakoś sie pozbierałem myślałem czy nie iść na dc pozbierać kasę pomyślałem że to zły pomysł bo będę wbijał niższym lvl`ą respa, po krótkiej chwili namysłu postanowiłem iść zabić dl`a jak skillowałem to czekałem aż wbije 80/80 i pójdę na dl`a jak zwykle pomyślałem że to tylko gra i poszedłem na dragon lair koło veno expiło tam multum ludzi i każdy sie dziwił jak to 35lvl wali po 200+ w dragi zapytałem sie na game-chat`cie czy to dobry pomysł zabić dl`a na moim lvl`u wszyscy powiedzieli że padnę od comba postanowiłem wybrać jaskinie by nikt mi nie przeszkadzał jednak pojawił sie tam 100+lvl ek myślałem że jest tam tylko dragon lord i go sobie spokojnie zabije nawet będzie mniejsze waste jak pomoże mi ten knight jak sie okazało dodali tam 2 małe dl`e a knight okazał sie przepraszam za wyrażenie chujem. Ten ss chyba wszystko Wam wyjaśni:

    Przeczytałem na tibia.com że to znany noob lecz jak sie ma zaległości w wiadomościach to tak jest : ) strata była praktycznie zerowa bp warty 7k skille z 80/80 spadły na 78/79 jeden lvl i to chyba na tyle dzisiaj rano nie byłem w szkole bo miałem gorączkę po szczepiące tv nie działa żadnej fajnej gry na kompie nie mam to postanowiłem iść na d lair odrobić lvl byłem trochę znudzony więc poszedłem sprawdzić czy jest dl, był więc postanowiłem sie odegrać ponieważ to tylko gra ; )

    Po dość krótkiej walce zwyciężyłem ja :)

    Loot: 100gp i 3 dragon hamy :)

    Po tym postanowiłem odrobić skille (już są 79/79) i dalej grać dla zabawy wykonując questy solo by była większa zabawa.Niestety taka gra ma swoje minusy wiecznie nie ma sie kasy w grze:)

    PS jest tu tyle zdjęć bo nie sądzę żeby ktoś czytał lekturę a tak to jest krótko zwięźle i na temat.

    Dziękuje i proszę o ocenę:)
    Ostatnio zmieniony przez amok : 08-02-2009, 16:35 Powód: źle wklejone zdjęcie.
    Simson SR1 57', Simson SR2E 62', Komar 2330 71', Pegaz 710 74', WSK 125cc
    RATUJMY ZABYTKOWĄ MOTORYZACJĘ!!

  2. #2
    Avatar Anathemare
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    BP/WRO
    Wiek
    32
    Posty
    43
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Bardzo spodobała mi się twoja wypowiedź. Nie była krótka w końcu opowiada o całym twoim tibia-life. Screeny ładne, nie ma się do czego przyczepić. 9+/10, bo mogło być jeszcze ciekawiej. :)

  3. Reklama
  4. #3
    Curt

    Domyślny

    Fajn screeny podobaja mi sie tez opisy
    10/10

  5. #4
    konto usunięte

    Domyślny

    Przygoda fajnie opisana + Zdjęcia (to co lubię xd)

    10/10

  6. #5
    Avatar Gocman
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    SeCrEt
    Posty
    155
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    NO fajny temat sie zapowiada, jesli dalej tak beda opisywane screeny> GZ postaci i wytrwalosci ;]
    PS. Jak masz zamiar konczyc z gra nie rozdawaj eq bo na 95% wrocisz i bedziesz tego zalowal xD
    18:41 Tanave [93]: kurwa wujek muj taki frajer wylonczyl mi kompa

  7. #6
    Avatar Kirchenos
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Siedlce
    Posty
    36
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    To chyba pierwsza przygoda ze zdjęciami nie licząc "Odysei dwóch braci" którą czytam. Spodobało mi się, że to historia całej postaci, a nie jakiś kawałek. Też grałem na Honerze, jestem retired bo znudziła mi się Tibia i trzeba wyciągać oceny w szkole. Ale jeśli kiedyś wejde to chętnie do Ciebie napisze jak chcesz, zresztą Ty też możesz. Moje nicki to Corretti de'Caine i Orpus. Pozdro dla Ciebie. Daje 10/10 bo urzekła mnie Twoja historia i widzę, że nie martwisz się dedami. Respekt dla takich ludzi jak Ty.

  8. #7
    Avatar amok
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    117
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Dziękuje za tak miłe komentarze aczkolwiek posty takie jak napisał np Coffe® nie wnoszą nic do tematu i robią tylko syf.
    Simson SR1 57', Simson SR2E 62', Komar 2330 71', Pegaz 710 74', WSK 125cc
    RATUJMY ZABYTKOWĄ MOTORYZACJĘ!!

  9. #8
    pacioziom

    Domyślny

    bardzo fajna historia 10/10 dobrze napisana nie ma błedów

  10. #9
    Avatar Xamek
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    171
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cos nowego... takiego opowiadanie jeszcze nie widzialem.... wydaje sie byc obszerne pomimo stosunkowo niewielkiej ilosci tekstu ;] co sprawia wrazenie ze ktos sie bardzo napracowal nad swoja praca xD to jest + dla ciebie. Nie widze razacych błędów ortograficznych, ale ty troche przesadziles z tymi screenami xD, wiesz co za duzo to niezdrowo, czasami jeden screen opisujesz 1 zdaniem co sprawia, ze czytajacy ma wrazenie ze bedzie 100 screenow i do kazdego po 1 zdanie ;d. Ogolnie praca jest wykonana dobrze... ja na towim miejscu bym cos jeszcze pokombinowal nad trescia (tzn. wiecej tresci do jednego screena, a mniej screenow), oraz nad czcianka, aby bylo milsze wrazenie ;d
    Ocena :8/10

  11. #10
    Avatar amok
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    117
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    @up
    Screenów jest 9 myślę że to nie za dużo bo to nie są same "ju advens from lvl tu lvl " ; p

    @topic
    Chciałbym odświeżyć troszkę bo szkoda że tak mało ludzi czytało(oglądało?) moją historie ;p
    Btw. skille juz są 79/80 10% do 80/80 i wbijam 82 ponieważ jak padne to skille i tak będą powyżej 80 ; dd
    Simson SR1 57', Simson SR2E 62', Komar 2330 71', Pegaz 710 74', WSK 125cc
    RATUJMY ZABYTKOWĄ MOTORYZACJĘ!!

  12. #11
    Avatar Kodys
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    81
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Dobrze się czyta i ogląda,nie każdy opisuje coś takiego z SS.

  13. #12
    konto usunięte

    Domyślny

    bardzo fajne zdjęcia + jeszcze te opisy czekam na więcej ;) podoba mi sie też jak fajnie ryzykujesz chodząc tam gdzie na tym lvlu nie powinienes ;) zycze powodzenia w dalszej grze

  14. #13
    Jaguar

    Domyślny

    hahaha 10/10 nie no pozdro PODZIWIAM CIEBIE!! Nie bać się iśc na to to i to, fakt tylko gra , ale dla niektórych całe życie
    Pozdro
    jaguar , graj dalej ja non stop na pvp gralem poszedlem na non pvp i jest za nudno!! jak dla mnie ']

  15. #14
    Avatar amok
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    117
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Hmm zastanawia mnie dlaczego nikt nie odwiedza działu przygody? O dziurze w lesie to jest już 12stron a tutaj ; p Nie opłacało sie zakładać tematu...
    Simson SR1 57', Simson SR2E 62', Komar 2330 71', Pegaz 710 74', WSK 125cc
    RATUJMY ZABYTKOWĄ MOTORYZACJĘ!!

  16. #15

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    15
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Pieknie pisane i opisane xd
    Jeden z lepszych tematów ale ja chcę więcej xD

    Więc zrób jeszcze jakieś choćbysmiał jużnie grać :P
    Fajnych masz kolegów a o takich to trudno :(
    Pozdrawiam kolegę z Guardii xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. ~~Danoss, rycerz z Honery~~
    Przez Pabloo1993 w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post: 13-09-2012, 08:36
  2. Akerlater's Life - Czyli Przygody Knighta z Candii
    Przez elite126p w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 23-07-2012, 17:47
  3. Vathuss z Honery
    Przez Vathus w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 03-03-2010, 16:43
  4. Cwany Drut z Honery ;)
    Przez Howanta w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 07-11-2009, 19:41

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •