Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Deep Fibula i...

  1. #1
    Shaphirek

    Domyślny Deep Fibula i...

    Witam.

    Chciałbym opisać mój huncik na Deep Fibuli :D Let's go!

    Po kolejnym beznadziejnym loocie z Deep Fibuli, poszedłem tam jeszcze raz. Miałem nadzieję, że huncąc tam XXX raz, w końcu uda mi się dropnąć coś ciekawego. Zabijając kolejne minosy, doszedłem na miejsce. Zlurowałem draga, potem dla. Royalki idealnie wchodziły w tego nie co poddenerwowanego smoka <patrz: Dragon Lord>. Po chwili padł, ale no cóż... . Dl jak to dl - praktycznie 0 loota. Czyszczę sobie respa, biję kolejne dragi - Dragonbone Staff :D Nareszcie coś. Ucieszyłem się, bo dość rzadko leci i poszedłem dalej. Zrespione były 2 dle, więc wyciągam jednego. Przez sos tabasco, którego się najprawdopodobniej najadł, bez przerwy nasuwał gfb+flam hur. Zabiłem bestię i... Royal Helmet :D Cieszyłem się z nowego hełmu (a kto by się nie cieszył) i zabijałem kolejne smoki. Stan moich manasków był krytyczny: 5/100. Udałem się do tp i wyszedłem na powierzchnię. Idę sobie do domku w Ab, żeby odłożyć loota. Gdy doszedłem zrobiłem porządek z itemkami. RH pięknie się prezentował i prezentuje się do tej pory. Przy sobie miałem jeszcze resztę loota: Staff i kasa, ale chciałem odwiedzić sobie to oto forum i poczytać co tam ludzie znowu napiszą. Co jakiś czas lookałem, czy char jest bezpieczny pod domkiem. Za którymś razem, gdy przełączałem okna: Forum -> Tibia, zobaczyłem 3 typków na pk i strapowany m wallami domek. Od razu zacząłem uciekać, lecząc się systematycznie. Po drodze przyłączyły się jeszcze ze 3 osoby z tej samej gildii (mogę Wam powiedzieć, że to gildia br, w której są 100+ lvle). Leją mnie i leją, ale ile można. Combo od knightów, ue i padłem :/ Spadł oczywiście loocik, którego nie odłożyłem i... Blue Robe oraz Guardian Shield (jak na 78 lvlu to syf, wiem). Napisałem do kumpla, żeby coś z tym zrobił. Po rozmowie powiedział, że jestem wolny i hunta nie mam. Hunta miałem za to, że broniłem kumpla, którego atakował ich noob char. Dziękuję za lekturę :D

  2. #2
    grzesio512

    Domyślny

    może sie nie znam ale cienkie xP

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar expmaniac
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    758
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ehh jak można być takim głupim i nawet loota nie odłozyć tylko przed domkiem sobie stac....Rozumiem na No-PVP ale na PVP??Wszystkiemu jestes sobie winien
    Adapt

  5. #4

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Sosnowiec
    Wiek
    30
    Posty
    570
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Up ma racje, cienkie. Pisane na szybko byle tylko napisac...

  6. #5
    konto usunięte

    Domyślny

    raz piszesz ze poszedles dać loot do domku a potem ze jak Cie dedli to Ci ten loot poleciał
    ale ogulnie spoko :) 6/10

  7. #6
    konto usunięte

    Domyślny

    A to nie do przygód PK? Bo coś mi się wydaje że powinno to się tam znaleść.

  8. #7
    Jopex

    Domyślny

    Aff Wszystko do BP a BP przez okno? tak trudno ^^? i nie mogłeś afkować w domku? ehh 6/10 bo takie sobie i trochę nudnawe (mógłbyś opisać bardziej walkę z DLami a potem PK [gdzie padłeś itp.])

  9. #8
    Montax

    Domyślny

    mowiles ze loota ulozyles w domku wiec nie wieze ci

  10. #9
    Avatar szalony88
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    42
    Posty
    568
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Jak dla mnie cieniutko no i ta nie do końca wyjaśniona sprawa, o której pisze pan up. Jak było rzeczywiście z tym lootem?
    Death is only the beginning...
    Gdy czegoś w Biblii nie da się wytłumaczyć to obrońcy tłumaczą to symboliką. Gdy chce się coś zakwestionować to zrzuca się winę na symbolikę...

  11. #10
    Panczan dragon

    Domyślny

    jak dla mnie historyjka zmyslona gubisz sie w tym co mówisz 1/10

  12. #11
    konto usunięte

    Domyślny

    Opowiadanie srednie, lecz jak na to forum, dosc dobre. Nie wysililes sie zbytnio, a i fabula nie byla strasznie wciagajaca. Na szczescie nie zauwazylem ortow, wiec opowiadanie oceniam na 7/10. Pisz dalej!

  13. #12
    konto usunięte

    Domyślny

    Opowiadanie dosyć średnie, ale powiedz mi czemu nie odłożyłeś loota bezpośrednio do domku??

    Głupota nie boli...

  14. #13
    Avatar Warlord Shadow
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Koluszki
    Wiek
    31
    Posty
    64
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    No ogólnie historyjka typu "Patrzta co mi dropło" ale miło poczytać, że komuś coś spada z DLi... mi tylko kilka razy leather spadł. Tak na przyszłość: "nieco" pisze się razem

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [Poradnik] Jak wyjść z Hellgate, Outlaw Camp, Deep Fibula i nie tylko!
    Przez Celestian hunter w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post: 30-01-2015, 17:10
  2. Deeper Fibula Quest.
    Przez Matizo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post: 19-09-2010, 22:51
  3. Deep fibula - utknąłem
    Przez Adisky w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 26-08-2010, 19:58
  4. Deep Fibula exp
    Przez Platus w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post: 04-10-2009, 23:35
  5. Flute Room Fibula
    Przez compi w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 05-06-2008, 03:19

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •