Reklama
Strona 3 z 9 PierwszaPierwsza 12345 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 121

Temat: Okiem sceptyka, czyli zanim zaczniesz grać.

  1. #31
    konto usunięte

    Domyślny

    Jest jeszcze jedna wada tej gry:/ I myślę, że Cip Soft zrobił to świadomie. Chodzi o czas, jaki trzeba poświęcić na robienie czegokolwiek. 1 run HMM to 70 many. 1 mana = 6 sekund. 70*6 to 420 sekund. Żeby zrobić 1 plecak potrzeba 20 runów. 420 * 20 to 8400 sekund czyli 140 minut. 140 minut to 2h i 20 minut!!! To samo dutyczy robienia levela ^ . Na 20 lvl ( 20 lvl to już coś) potrzeba 100.000 exp. Najczęściej zabijamy rotwormy. 1 rotworm daje 40 exp. 100,000 : 40 to 2.500 :| Ale dodajmy do tego czas respawnu i czas, który mija, zanim przejdziemy od jednego miejsca respawnu do drugiego. A gdyby taki rotworm dawał więcej expa. Zrobilibyćmy szybciej level i moglibyśmy chodzić na trudniejsze potwory, questy. Gra stałaby się ciekawsza :-) W końcu gry są stworzone po to, żeby dać rozrywkę człowiekowi. A ta gra bardziej irytuje niż cieszy. bo ciągle zazdrościmy komuś lvla, skilli itp :/

  2. #32
    konto usunięte

    Domyślny

    Fajny artykul ale to jest prawda najgorsza ale prawda ;(

  3. Reklama
  4. #33
    konto usunięte

    Domyślny

    Kazdy chyba juz wie ze tibia uzaleznia ale wiecie , kazda gra uzaleznia . chcial bym sie ograniczyc ale nie moge siedze 5h+ przed kompem dziennie chce sie ograniczyc ;/ nie wychodzi mi to :/:/:/

  5. #34
    konto usunięte

    Domyślny

    ja wam powiem tak ja zaczolem grac pozniej moj kumpel niestety ocenki strasznie poszly w dol no to drastycznie postanowilem skonczyc z tibia zrokowalem postacie oddalem wszystko co mialem a kumpel gral dalej wytrzymalem moze jakies 2 tygodnie stworzylem sobie nowa postac i teraz gram od nowa od zera bo gral kumpel i ja nie moglem zapomniec o tibi lecz teraz juz nie gram tak duzo takze jesli sie chce nie trzeba konczyc z tibia lecz mozna w nia grac mniej i miec z tego wieksza satysfakcje :D

  6. #35
    konto usunięte

    Domyślny

    spoko artykul tylko nie napisales o setkach skurwysynow ktorzy wykorzystuja Twoje zaufanie, to jest chore nikomu nie mozna porzyczyc kasy bo najprawdopodobniej Cie i tak okradnie, mi sie odechcialo grac przez takich skurwieli co tylko krasc potrafia, mialem kiedys brata.. pozyczylem mu kasy(50k) bo zal mi sie go zrobilo po paru deadach az tu pewnego pieknego dnia sie dowiaduje ze char sprzedany, pytam na gg co jest a tu block od razu;/ wiem powiecie ze frajer i naiwniak jestem ale jaka jest frajda z gry gdy kazdego traktujesz jak potencjalnego zlodzieja i nikomu nie mozesz pomoc i zaufac, tylko jedyne co mozesz to nabijac w samotnosci kolejne cyferki. Moze mam pecha albo w tibie graja same skurwysyny.. kurwica bierze jak widze jebanego frajera co chodzi z noobkiem jakims, noobek mowi ze go biles i musisz niby pacic bo jak nie to hunted...

  7. #36
    Banan

    Domyślny

    oo dajcie mu cygaro...(wlosi)

  8. #37
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Anonymous napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jest jeszcze jedna wada tej gry:/ I myślę, że Cip Soft zrobił to świadomie. Chodzi o czas, jaki trzeba poświęcić na robienie czegokolwiek. 1 run HMM to 70 many. 1 mana = 6 sekund. 70*6 to 420 sekund. Żeby zrobić 1 plecak potrzeba 20 runów. 420 * 20 to 8400 sekund czyli 140 minut. 140 minut to 2h i 20 minut!!! To samo dutyczy robienia levela ^ . Na 20 lvl ( 20 lvl to już coś) potrzeba 100.000 exp. Najczęściej zabijamy rotwormy. 1 rotworm daje 40 exp. 100,000 : 40 to 2.500 :| Ale dodajmy do tego czas respawnu i czas, który mija, zanim przejdziemy od jednego miejsca respawnu do drugiego. A gdyby taki rotworm dawał więcej expa. Zrobilibyćmy szybciej level i moglibyśmy chodzić na trudniejsze potwory, questy. Gra stałaby się ciekawsza :-) W końcu gry są stworzone po to, żeby dać rozrywkę człowiekowi. A ta gra bardziej irytuje niż cieszy. bo ciągle zazdrościmy komuś lvla, skilli itp :/
    no dobrze, ale gdyby rot dawal mln expa, to wyobraz sobie bezzsensowne zazdroszczenie komus 88880 levela gdy ty masz 78880
    wtedy bys powiedzial ze to jest bezsensu... bez obrazy oczywiscie :643:

  9. #38
    konto usunięte

    Domyślny Innym być...

    Ale zauważcie... Tibia daje możliwości... Wielu jest tych których nudzi dzisiejszy (nuuuuuuuuuuuuudny) świat. Tibia daje możliwość na kilka godzin (dziennie) przemienienia sie w kogos zupelnie innego! W realnym swiecie nie zostaniesz magiem, czy paladynem. W realnym swiecie nie zostaniesz rycerzem i nie bedziesz 1 ciosem pokonywał wrogów! nie bedziesz druidem pomagającym rannym! możesz być tylko zwykłym, szarym człowiekiem! a tibia? w tibi mozesz powalic wroga jedym prostym zakleciem, mozesz byc paladynem genialnie uzywajacym broni dystansowej, mozesz leczyc i walczyc bronia w zwarciu. tibia daje to czego ludzie nie mogą robic w rzeczywistosci. w tibi podejdziesz do kolesia, uderzysz z UE i sie tym fazujesz... w realnym swiecie chyba nie podejdziesz do kogos i go nie zbijesz bo mozę "wypadnie mu jakis loot" (zreszta chyba wogle niekogo nie zabijesz prawda [bez względu na "loot"]). Tibia daje możliwoś być kimś z naszych marzeń, kimś (czymś) kim jesteśmy we wnętrzu samego siebie, kimś kim pragniemy być, a nie tylko szarym zwykłym człowiekiem plątającym sie i szukającym zajęcia w śród milionów innych....

  10. #39
    konto usunięte

    Domyślny

    ja jadem dalej jak najbardzie mama mi juz i tak zzendzi ze duzo siedzem
    A tak to jeszcze cos angielskiego sie uczem bo jak cos niewiem to do slownika zaglondam . Poradnik nie ten artykuł jest naprawde spox

  11. #40
    konto usunięte

    Domyślny Pawepek to....N00b

    __________________________________________________ _____________
    Ale zauważcie... Tibia daje możliwości... Wielu jest tych których nudzi dzisiejszy (nuuuuuuuuuuuuudny) świat. Tibia daje możliwość na kilka godzin (dziennie) przemienienia sie w kogos zupelnie innego! W realnym swiecie nie zostaniesz magiem, czy paladynem. W realnym swiecie nie zostaniesz rycerzem i nie bedziesz 1 ciosem pokonywał wrogów! nie bedziesz druidem pomagającym rannym! możesz być tylko zwykłym, szarym człowiekiem! a tibia? w tibi mozesz powalic wroga jedym prostym zakleciem, mozesz byc paladynem genialnie uzywajacym broni dystansowej, mozesz leczyc i walczyc bronia w zwarciu. tibia daje to czego ludzie nie mogą robic w rzeczywistosci. w tibi podejdziesz do kolesia, uderzysz z UE i sie tym fazujesz... w realnym swiecie chyba nie podejdziesz do kogos i go nie zbijesz bo mozę "wypadnie mu jakis loot" (zreszta chyba wogle niekogo nie zabijesz prawda [bez względu na "loot"]). Tibia daje możliwoś być kimś z naszych marzeń, kimś (czymś) kim jesteśmy we wnętrzu samego siebie, kimś kim pragniemy być, a nie tylko szarym zwykłym człowiekiem plątającym sie i szukającym zajęcia w śród milionów innych....
    __________________________________________________ ________


    Jezu... z twojej opinii wychodzi na to, że jesteś zakompleksionym dzieckiem, ktory nic innego neipotrafi tylko nadwyrezac wzrok przed komputerem. Bardzo mi przykro że jesteśtaki a nie inny...
    :553:

  12. #41
    konto usunięte

    Domyślny

    Artykuł bardzo dobry :) widać że masz talent to tego typu rzezczy
    Ja żałuje tylko jednego, że nieprzeczytałem go zanim zaczołem grać w tibie :(
    Teraz jak go przeczytałem to odechciewa mi się kupować pacca.A mój kolega kupił na allegro za 22zł 30k i teraz sobie tak myśle: co on zrobił... ??

  13. #42
    konto usunięte

    Domyślny

    Tibia to bezmyślna gra. Moim zdaniem granie w tą beznadziejną grę to zupełna strata cennego czasu i PIENIĘDZY! Ostatnio czytałem na forum (Tibia Fans czy coś takiego) że dwaj chłopacy brutalnie pobili swojego kolegę. Powód: wyższy level w tibii. To jest straszna i zjebana gra.

  14. #43
    konto usunięte

    Domyślny Masz racje

    Masz racje że bez pacc jest hu**** a wszczególności dlabala bo boltów nei może boltów robić :/

  15. #44
    Avatar qbak2
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    NSC
    Posty
    20
    Siła reputacji
    0

    Domyślny ale....

    ale przecierz nie wszyscy traktuja tibie jak "drogi swiat". Nawet 13 latek zrozumie ze to tylko gra. ja wieku 12 lat zrozumialem ^^. Nadal gram w tibie ale zamiast siedziec przed kopmpem, wole pojsc pograc w palanta pojsc z qplami na mecz itp. itd.
    tibia to tylko gra ktora dostarcza mi rozrywki ( i zarobku ) bo czasem sie na allegro jakiegos skulstafa sprzeda :-DDDDDD

  16. #45
    Avatar Thrawn
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    232
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Tak artykuł fajny i w 100% sie zgadzam i wlasnie dlatego juz nie gram w tibie bo niemam kaski na PACC a co sie z tym wiąże nigdy nie bede naprawde dobry. Niby moge dojechac do tego 50 lvl bez PACC no ale co dalej?? Gdzie wtedy expic?? Dlatego gram sobie na OTS tam niema podzialu na PACC i FACC wszyscy sa rowni i o to chodzi....

    PS widzaialem 100lvl pall FACC czyli jednak mozna ale wtedy to nie jest chyba dosc ciekawe granie.....

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. League of Legends [PORADNIK] Aby grać lepiej, musisz grać lepiej: Split push
    Przez Aureos w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 02-10-2016, 21:45
  2. "Widziałem naziola" czyli 11.11.11 okiem blogera.
    Przez Ame w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 17-11-2011, 19:44
  3. Dylemat - bot - grać albo nie grać xD
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 02-01-2011, 22:34
  4. Grać czy nie grać?
    Przez Ziippo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 01-10-2010, 03:07
  5. Odpowiedzi: 88
    Ostatni post: 20-10-2008, 20:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •