Reklama
Strona 2 z 9 PierwszaPierwsza 1234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 121

Temat: Okiem sceptyka, czyli zanim zaczniesz grać.

  1. #16
    konto usunięte

    Domyślny


    Bearman
    Zgadzam się z tobą, lecz jest tylko jedno ale, nie każdy ma kase by wkułko latać albo to na basen albo na siłke lub jeszcze coś innego. Teraz pewnie myślisz, "ma kase na kompa i neta, a na basen nie ma lub siłke", a odpowiedz jest taka: kompa kupujesz raz i to nie ty tylko twoi rodzice, a neta tez nie ty opłacasz, a jak dostaniesz kieszonkowe, to wydasz i kasy nie ma, albo za nią pujdziesz na ten basen, ale tylko pare razy i co dalej..... nudzisz się jak chol..a i nie masz co robić, nawet sprzątanie nic nie da, posprzątasz i masz z głowy, potem lekcje ze 2 godz. i znowu nuda, więc co robisz?? Siadasz do kompa i motasz w Tibie!
    Bo tu przynajmniej jest co robić. Grasz, expisz, i gadasz z kumplami, wybierasz się na questy, hunty, trening bądź jeszcze coś (zależy to od ciebie), i w taki oto sposub nuda idzie sobie gdzieś a ty masz frajde i poznajesz nowych kumpli z całego kraju a nawet świata (no może przesadziłem). Nie musisz oczywiście siedzieć cały dzień przed kompem i tłuc myszke i klawke, mozesz robić przerwy na coś innego. :mrgreen: Ehh starczy już chyba bo zaraz zaczne się gubić. :D

  2. #17
    konto usunięte

    Domyślny

    heh nizle :P

  3. Reklama
  4. #18
    konto usunięte

    Domyślny

    No tez prawda :D


    EDIT by ALISZA
    Do takich rozmow sluzy czat, gg lub tlen...
    Ostatnio zmieniony przez Ali : 24-06-2005, 22:52

  5. #19
    konto usunięte

    Domyślny heh........=/

    yo!

    powiem wam...że od dawna chciałem skończyć z tibią....
    a, odkąd mój kumpel ma PACCa....
    też chce go mnieć! :|
    niewiem czemu....
    przecie to jest do dupy!!
    20EUR na 3 miesiące!!!!!!!!!!!!!! :evil:
    to jest absurd!!
    wiem...powiecie "JKeśli niechcesz...to niewykuppuj, nikt cie do tego niezmusza"
    ehhhhhhh;/
    Ja zacząłem grać przez kumpli....
    oni grali....a, ja bluzgałem a tą gre...........
    puki niezacząłem sam grać ;/
    i to był najgorszy moment mojego życia...
    widziałem też na allegro.....ceny charów...itemów itp....
    z początku myślałem sobie: "zrobie se 50lvl....sprzedam na allegro i będzie git:D".....ale to wciąga!!
    ja juz niechce grać....
    a, gram przez znajomych....
    w żadnej innej grze ON_LINE nieznajdziesz kumpli....ani znajomych z miasta..........
    niewiem....niewiem jak mam skończyć z tą tibią....
    i mam nadzieje że na PACCa nie uzbieram.....bo to strata kasy....
    ale jakbym miał tą kase...to bym nawet i dziś kupił ;/


    jak coś to piszcie na GG
    5883158
    mail
    [email protected]

    wątpie żebym jeszcze na to forum zaglądał ....
    cya||pozdro

  6. #20
    konto usunięte

    Domyślny

    @up
    Ja już skończyłem ;D

  7. #21
    konto usunięte

    Domyślny czlowieku......

    chlopie ty masz 15 lat i mowisz ze 13 latek nie skapuje?Czlowieku jakie ty masz niby doswiadczenie???no nic..ja mam 19 i chyba kapuje wiecej ale ok...otoz masz troche racji-mlodziaki spedzaja CALUTKI czas przy tibi(np.moj kuzyn....6 godz przy kompie:/)
    cYa in tibia:twisted:
    __________________________________________________ _________________________

    Dont let ur mind wonder :P It might not come back :D

  8. #22
    konto usunięte

    Domyślny

    Od dzis powiem tak:
    See You .... but not in Tibia :)

  9. #23
    konto usunięte

    Domyślny

    :D A ja powiem: "Sprubój MU-online albo Lineage II" :D

  10. #24
    konto usunięte

    Domyślny

    no ok gratz.
    Ale ja mam pytanie z kad sciagnac mam DirectX 5.0 do tibi
    Bo 9.0 mi nie dziala instalowalem i nie ma tego w kompie co jest? :grin: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :D :twisted: :D odpowiedz plx plx plx :?:

  11. #25
    Avatar ca1
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    55
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    ale o co chodzi glównie, kto chce grac niech gra , kto niechce niech niegra. Nikogo nieprzekonasz tymi zdaniami imo sa ludzie ktorzy duza graja i chca cos osiagnac a sa ludzie ktorzy graja 4FUN - > czyli wejdą raz na 1-7 dni i pogadaja z ludzmi, moze zabija jakiegos potwora i im styka

  12. #26
    konto usunięte

    Domyślny

    Jest jeszcze jedna wada tej gry:/ I myślę, że Cip Soft zrobił to świadomie. Chodzi o czas, jaki trzeba poświęcić na robienie czegokolwiek. 1 run HMM to 70 many. 1 mana = 6 sekund. 70*6 to 420 sekund. Żeby zrobić 1 plecak potrzeba 20 runów. 420 * 20 to 8400 sekund czyli 140 minut. 140 minut to 2h i 20 minut!!! To samo dutyczy robienia levela ^ . Na 20 lvl ( 20 lvl to już coś) potrzeba 100.000 exp. Najczęściej zabijamy rotwormy. 1 rotworm daje 40 exp. 100,000 : 40 to 2.500 :| Ale dodajmy do tego czas respawnu i czas, który mija, zanim przejdziemy od jednego miejsca respawnu do drugiego. A gdyby taki rotworm dawał więcej expa. Zrobilibyćmy szybciej level i moglibyśmy chodzić na trudniejsze potwory, questy. Gra stałaby się ciekawsza :-) W końcu gry są stworzone po to, żeby dać rozrywkę człowiekowi. A ta gra bardziej irytuje niż cieszy. bo ciągle zazdrościmy komuś lvla, skilli itp :/

  13. #27
    konto usunięte

    Domyślny

    Jest jeszcze jedna wada tej gry:/ I myślę, że Cip Soft zrobił to świadomie. Chodzi o czas, jaki trzeba poświęcić na robienie czegokolwiek. 1 run HMM to 70 many. 1 mana = 6 sekund. 70*6 to 420 sekund. Żeby zrobić 1 plecak potrzeba 20 runów. 420 * 20 to 8400 sekund czyli 140 minut. 140 minut to 2h i 20 minut!!! To samo dutyczy robienia levela ^ . Na 20 lvl ( 20 lvl to już coś) potrzeba 100.000 exp. Najczęściej zabijamy rotwormy. 1 rotworm daje 40 exp. 100,000 : 40 to 2.500 :| Ale dodajmy do tego czas respawnu i czas, który mija, zanim przejdziemy od jednego miejsca respawnu do drugiego. A gdyby taki rotworm dawał więcej expa. Zrobilibyćmy szybciej level i moglibyśmy chodzić na trudniejsze potwory, questy. Gra stałaby się ciekawsza :-) W końcu gry są stworzone po to, żeby dać rozrywkę człowiekowi. A ta gra bardziej irytuje niż cieszy. bo ciągle zazdrościmy komuś lvla, skilli itp :/

  14. #28
    konto usunięte

    Domyślny


  15. #29
    konto usunięte

    Domyślny

    Jest jeszcze jedna wada tej gry:/ I myślę, że Cip Soft zrobił to świadomie. Chodzi o czas, jaki trzeba poświęcić na robienie czegokolwiek. 1 run HMM to 70 many. 1 mana = 6 sekund. 70*6 to 420 sekund. Żeby zrobić 1 plecak potrzeba 20 runów. 420 * 20 to 8400 sekund czyli 140 minut. 140 minut to 2h i 20 minut!!! To samo dutyczy robienia levela ^ . Na 20 lvl ( 20 lvl to już coś) potrzeba 100.000 exp. Najczęściej zabijamy rotwormy. 1 rotworm daje 40 exp. 100,000 : 40 to 2.500 :| Ale dodajmy do tego czas respawnu i czas, który mija, zanim przejdziemy od jednego miejsca respawnu do drugiego. A gdyby taki rotworm dawał więcej expa. Zrobilibyćmy szybciej level i moglibyśmy chodzić na trudniejsze potwory, questy. Gra stałaby się ciekawsza :-) W końcu gry są stworzone po to, żeby dać rozrywkę człowiekowi. A ta gra bardziej irytuje niż cieszy. bo ciągle zazdrościmy komuś lvla, skilli itp :/

  16. #30
    konto usunięte

    Domyślny

    Jest jeszcze jedna wada tej gry:/ I myślę, że Cip Soft zrobił to świadomie. Chodzi o czas, jaki trzeba poświęcić na robienie czegokolwiek. 1 run HMM to 70 many. 1 mana = 6 sekund. 70*6 to 420 sekund. Żeby zrobić 1 plecak potrzeba 20 runów. 420 * 20 to 8400 sekund czyli 140 minut. 140 minut to 2h i 20 minut!!! To samo dutyczy robienia levela ^ . Na 20 lvl ( 20 lvl to już coś) potrzeba 100.000 exp. Najczęściej zabijamy rotwormy. 1 rotworm daje 40 exp. 100,000 : 40 to 2.500 :| Ale dodajmy do tego czas respawnu i czas, który mija, zanim przejdziemy od jednego miejsca respawnu do drugiego. A gdyby taki rotworm dawał więcej expa. Zrobilibyćmy szybciej level i moglibyśmy chodzić na trudniejsze potwory, questy. Gra stałaby się ciekawsza :-) W końcu gry są stworzone po to, żeby dać rozrywkę człowiekowi. A ta gra bardziej irytuje niż cieszy. bo ciągle zazdrościmy komuś lvla, skilli itp :/

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. League of Legends [PORADNIK] Aby grać lepiej, musisz grać lepiej: Split push
    Przez Aureos w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 02-10-2016, 21:45
  2. "Widziałem naziola" czyli 11.11.11 okiem blogera.
    Przez Ame w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 17-11-2011, 19:44
  3. Dylemat - bot - grać albo nie grać xD
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 02-01-2011, 22:34
  4. Grać czy nie grać?
    Przez Ziippo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 01-10-2010, 03:07
  5. Odpowiedzi: 88
    Ostatni post: 20-10-2008, 20:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •