Reklama
Strona 3 z 4 PierwszaPierwsza 1234 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 60

Temat: Trochę o OTServ - dla początkujących

  1. #31
    konto usunięte

    Domyślny

    Postarałeś Się Killavusie Nareszczcie Ludzie Którzy Nie Będą Umieli Robić OTSa Nie Będą Do Mnie Wypisywać Dam Im Ten Temacik I Nara :) Dzięki Ci

  2. #32
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Killavus napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie jest także ukończony - aktualna wersja to 0.6.x,
    Może i się czepiam, ale aktualna stabilna wersja OTServa to 0.5.0, 0.6.0 jeszcze "trochę" będzie robiony.

  3. Reklama
  4. #33
    konto usunięte

    Domyślny Poradnik

    Bardzo ci dziekuje panie Kilavus za ten poradnik poczytałem troche i mi sie przydal thx

  5. #34
    Xadrian

    Domyślny

    2. Jeżeli na swoim komputerze umiesz odpalić tylko i wyłącznie Internet Explorera i Gadu-Gadu - lepiej od razu kliknij w krzyżyk w prawym górnym rogu ekranu. Wyjaśnijmy sobie jedno - OTS to nie zabawka! Jeżeli jesteś dzieciaczkiem o średniej inteligencji i znikomym pojęciu o tym jak działa komputer - po prostu sobie odpuść.

    ^^ Mój ulubiony punkt ^^

    Jak zwykle Kilavus pisze do rzeczy i do śmiechu xDD

    Dział Skrypty do OTS powinien mieć 3 strony przyklejonych tematów, może wtedy jakiś nOOb przeczytał by takie cuś i zastosował się ;P

  6. #35
    konto usunięte

    Domyślny

    Fajny poradnik, ale ja gram już na OTS od 2 lat :P

  7. #36
    konto usunięte

    Domyślny Rada

    Co do 2 klików to można bana na miesiąc z łatwoscią obejsć ;p
    Nie że sie czepiam ale to są jednak fakty ...

  8. #37
    =Rafalo=

    Domyślny

    napisales tam ze dzieciaczek nie moze miec otsa a ja ci mowie ze moze wystarczy ze pobierze jakis ots gotowy do odpalenia i juz ma otsa a co do poradnika to i tak pewnie nikomu sie nie przyda sorry ze tak mowie ale tak jest prawda jesli przepuscmy taki dzieciaczek jakiego ty opisales nie potrafi odpalic otsa to i nie znajdzie tego artykulu :p

  9. #38
    RFX

    Domyślny

    :p Bardzo ładnie to wszystko opisane i nawet linki podane xd Przyda się i to na pewno.

  10. #39
    konto usunięte

    Domyślny

    <lol> to ma byc poradnik do ots'a? ostatnie podpunkty wznosily do forum. Co do komentowania widze tylko "dobry poradnik", "super" lol wszyscy sie boja o ostrzezenie, ja nie dlatego pisze co mysle. Poradnik dobry dla tych ktorzy na serio sie nie znaja na Tibii, jednak nie sadze, by az taka ciemnota pchala sie na OTS'a. Za duzo tych "tupanie nozka", "nie uzycie mozgu", to i tak nic nie zmieni jak ktos jest taki tepy. W kazdym podpunkcie piszesz tak, zem mozna by bylo skrocic to o polowe, zamiat pisac o "tupaniu nozka" bylo napsiac:
    1. "pomysl nad postem"
    2. "nie oczekiwuj pomocy"

    Jednak napisales duzo i podoba mi sie to, ze dobrze ujales takich cepow co sadza ze sie im od razu da wszysto.

    Mam nadzieje ze nie bedziesz urazony ta 'krytyka' :] napisalem to co sadze, a nie 'suuper!!!!!!!!!!!' zeby nie dostac ostrzezenia

    poZZdro

  11. #40
    konto usunięte

    Domyślny

    ładny, przejrzysty poradnik, ale niewiem, czy 70% odwiedzających ten temat to przeczyta :s

    @offtop
    ładna sygnaturka xD

  12. #41
    konto usunięte

    Domyślny

    heh ^.- dobre, napewno sie przyda ;]

  13. #42
    konto usunięte

    Domyślny

    No no ciekawe przestrogi :) Cała prawda... ^^ Postępuj zgodnie z zasadami, a wytrwasz :D

  14. #43
    Urumi Kanzaki

    Domyślny

    A ja robię i mapkę i skrypty więc chyba i to to mogę komentować?
    Ale z resztą się zgadzam tylko że chyba niewiele osób tu zajrzy żeby się czegoś dowiedzieć a większość po to by nabić posta

  15. #44
    konto usunięte

    Domyślny

    mapke robisz za pomoca map edytora do tibi

  16. #45
    konto usunięte

    Domyślny

    Mimo, że jestem nowy dodałbym jeszcze jeden punkt - Używaj słownika, lub firefoxa

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Jak odpalić swojego ots. Poradnik dla początkujacych.
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 754
    Ostatni post: 21-06-2019, 00:27
  2. OOBE , LD - Sen. Porady dla początkujących i nie tylko.
    Przez Alex Rowe w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 2425
    Ostatni post: 24-01-2016, 22:06
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 27-01-2014, 21:46
  4. Odpowiedzi: 85
    Ostatni post: 19-01-2008, 20:39

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •