Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Minishabaal nowy potwór?

  1. #1
    Czerwony Sedes

    Domyślny Minishabaal nowy potwór?

    Minishabaal to jakiś nowy potworek którego nie widziałem na waszej liście potworów... wiem o nim, bo mój kumpel od niego padł dzisiaj na 50 lvlu... Jeśli jest na waszej liście to sry ale szukałem i nie znalazłem. Pozdro

  2. #2
    konto usunięte

    Domyślny

    Tak, jest to nowy potwór, który wygląda jak Diabolic Imp (czy jakoś tak). Był w ataku na Darashie ^^

  3. Reklama
  4. #3
    konto usunięte

    Domyślny

    O minishaballu pisali newet w newsie... (3 z braci ciemności??) Pojawia się na darashii to prawda.... ale ma cholernie ogromną ekipę ! Ciężko do niego dotrzeć ;/

  5. #4
    konto usunięte

    Domyślny

    HueahEUahuEHUauhAE na askarze byl ze 2 razy i chooja zrobil xD pozabijal noobkow 15 lvl'e i tyle padl od 94~ kina i 106 ms'a

  6. #5
    konto usunięte

    Domyślny

    nom to jeden z nowych potworkow.. podobno jest dobry ale sam go niewidzialem

  7. #6
    Avatar Sir Karuz
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    W@rsz@w@
    Posty
    33
    Siła reputacji
    0

    Domyślny :)

    Witam, Minishabaal - mimo swojej nazwy naprawde tylko pod 3 względami jest słabszy od swojego "Starszego Brata" Orshabaala, ma mniejszą ilość HP, Mniejsze ciosy z łapy, oraz mniejszy exp... no i oczywiście nie wygląda tak groźnie jak Orshabaal. Gdy przybyłem na Darashie, na świecie Titania, moim oczom okazał się widok rzeźi niewiniątek, nie kłamiąc biegliśmy w głąb pustyni w 50 osób, ja swoim 12 lvlem chciałem tylko kamerować..., po 10 sekundach szaleńczego biegu naszym oczom ukazał się pierwsza linia atakujących Undead Minionów, poszło gładko ale po chwili widziałem tylko cały ekran w "Sdkach" - coś jak mort hur tylko, że z sd - takiego ataku używały Undead Miniony, z 50 osób zrobiło się 15 - większość padła, a inna część uciekła w popłochu... ja nawet nie myślałem żeby wiać bo niedaleko można uciec gdy jest się gonionym przez 20 Undead Minionów... Padłem. Odrodziłem się na Darashii, i szybko pobiegłem w miejsce zgonu - na ziemi walały się jakieś ciała, zobaczyłem skupisko ludzi - widocznie coś się działo, a potem tylko seria gfb i znów troche ludzi sie przewróciło z wrażenia... ale zaraz potem i sam Minishabaal sie wyłożył. Spytałem 173~ Rp, Aija jaki loot - odpowiedział/a, że Fire Axe ale któż to wie...

    No więc Minishabaal wcale taki zły nie jest, często wali powyżej 300, ba wali częściej powyżej 300 niż poniżej 100 ;D. Z tego co wiem potrafi przypierniczyć za 900(+?) combosa... ale tak czy siak nie jest to łatwy przeciwnik - Leczy się, znika, wali jakieś dziwne Explo (Coś jak efekt wybuchu rakiety w Tibii, takie gwiazdki ;) ), no i ogólnie spoko ziomek, bo powalił duuużo ludu zanim powalono jego ;D.
    Pozdrawiam - Sir Karuz

  8. #7
    Avatar trebrel
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    15
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    http://uploads.tibiabr.com/download....76ceea55c939ce

    Tutaj filmik pod najnowsze tibiCAM. Po obejrzeniu sami sie przekonacie czy jest dobry. Btw cudowny loot i go nie zdradzajcie ;) Oczywiście filmik brazylijski bo polacy zazwyczaj są mało zgrani ;s

  9. #8
    Avatar Shadow Soul
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Zambrów
    Posty
    93
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Co do tego najazdu to czy jest on też na światach e-pvp? No bo z Fluffiego wg. tibia.erig.net wypada aol, a na światach e-pvp jest on niedostępny:)
    /Szorcak
    ___________________________________
    13:48 Mage Solo [97]: masz blue djinna
    13:48 Mage Solo [97]: xD?
    13:48 Duren Ethartel [109]: a ktory to?

  10. #9
    konto usunięte

    Domyślny

    To prawda, wygląda jak diabolic imp ale na listach go jecze nie ma. Ciezko go ubic podobno.

  11. #10
    Avatar Mugenoo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    29
    Posty
    558
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    mocny jest to prawda muj kolega 105 knight z harmoni (hedera) padł na tym dostał kombo 2k i na hit ;//

  12. #11

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    605
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    No ja pamiętam tego skurwysny minisziwasziwa wyjebał mnie z laczków jak biegłem po piasku na minotaury a tu 8 czerwonych bestii szkieletów i ten laczek no kurwa 5 kryształowych coinsów wydropiłem a na koniec powstał kostek i wyjebał pół serwera z okazji 10 lecia tipji

  13. #12

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    307
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Adanoses napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No ja pamiętam tego skurwysny minisziwasziwa wyjebał mnie z laczków jak biegłem po piasku na minotaury a tu 8 czerwonych bestii szkieletów i ten laczek no kurwa 5 kryształowych coinsów wydropiłem a na koniec powstał kostek i wyjebał pół serwera z okazji 10 lecia tipji
    hip hip hurrra zajebista gra

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [XML] Nowy potwór- krok po kroku !*
    Przez Ewande w dziale Artykuły developerskie
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post: 27-06-2009, 22:35
  2. Potwór Morski!
    Przez Player. w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post: 01-06-2008, 13:17
  3. Undead Mino - Nowy potwór co to jest ?
    Przez patryczek1992 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 23-01-2007, 10:07
  4. Czyżby nowy potwór ?
    Przez Whoopero w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 01-01-2007, 13:57
  5. moze mi ktos wyjasnic co to jest za potwor??
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post: 19-09-2006, 15:03

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •