Reklama
Strona 3 z 7 PierwszaPierwsza 12345 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 97

Temat: Co Zniszczyło Galane?

  1. #31
    konto usunięte

    Domyślny

    Dawno Dawno temu Zaxuhe nabijał setny lvl.Owy Zaxuhe był najlepszym polakiem nie ze względu na lvl czy bogactwo ale ze względu że był polakiem i szwedzi się go bali ( w końcu palla rox.) I na 110 lvlu owy Zaxuhe sellnoł chara noobkowi z Mexyku i Zaxuhe zszedł na psy.A co do reszty polaków to,co tu mówić głomby bo jak to jest mozliwe że 130 knijcina nie ubił 30 palka? Skille sux? Nie miał sova? a ja mysle że jest poprostu cienki(Pozdro Bon Devil.Obyś szczeźniał z Kondą. ;P)

  2. #32
    konto usunięte

    Domyślny

    Polacy to po prostu zwyczajne n00by i tyle szwedzi ich robia i tyle. Jezeli nie bedziemy tak zorganizowani jak oni to juz zawsze bedziemy dawac dupy. Oni rzadko pk swoich, rzadko kradna itemy, rzadko sie wyzywaja. Zbieraja sie w ekipe wszystcy sie znaja i rozwalaja takich n00bow jak polaki, umia grac a nie biegna pod depo wrzeszczac: "Fri itanz plix". A Konda chyba odchodzi na emeryture, nie dziwie sie ze ostatnio go zabili ( nie, nie wy n00by polaki ) ma Facc i jest aktualnie znacznie oslabiony bo jest pozbawiony najsilniejszej broni jaka ma sorc Ultimate Explosion, bez tego nie ochroni sie przed atakami. Ale i tak pewnie polaki cienkie dupy nie dadza mu rady. Ja gram na Galanie i osobiscie wole stac po stronie Szwedow niz polakow. Szwedzi umieja grac my nie.

  3. Reklama
  4. #33

    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    29
    Posty
    42
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Skrócony opis Galany

    Galana = Świat więzienie należący do Polaków i Szwedów z gildii Relictus.
    Relictus, czyli polska gildia do której ktoś zaprosił Konde i Oena. Masakra...
    Thais = Jedyne miasto spokoju w którym rządził Mytant (spoko koleś, nie polak) i krupniki (odrodzona rodzina Krupnika, Lorda Krupy i Krupnikovica) którzy ,,zmienili obywatelstwo" (stracili honor).
    Ab = Miasto twierdza które kiedyś należało do polaków i PPG... To były czasy...
    Carlin = Metropolia low lvl. I tak nikogo normalnego tam nie ma. Taki galański szpital psychiatryczny.
    Venore = Szwedzka stolica Galany... To miasto powinno spłonąć...
    Reszta świata = Małe skupiska h - lvl.

    Galana kiedyś

    Kiedyś rządziło PPG (polacy) i All Saints (szwedzi). Najwięksi przeciwnicy. Było wiele wojen ale zawsze wygrywało PPG rządzone przez takich ludzi jak Boltan (R. I. P.) - człowiek-anioł (KAŻDY polak w potrzebie mógł się do niego zgłosić, Boltina - to samo co Boltan, Corlic - człowiek rządny krwi, kasy, wojny, władzy i chaosu, Lady Slodziutka - zdrajca i... koniec.

    Thais było kiedyś miastem-schronieniem. Miasto nupów. Spokojne i otwarte.
    Stolicą było Ab.

    ************************************************** *******

    PPG skończyło marnie, h-lvl przeszli do szwedzko-polskiej gildii Patriots (wszyscy byli liderami, ale władca jeden - Konda) i tylko Boltan i Boltina zostali. Boltan został shackowany a Boltina już nie wróciła. Patriots byli GTW. Zabijali wszystkich którzy chcieli się sprzeciwiać ich rządom. Polacy z gildii zabijali... Polaków. Szwedzi rządzili. A w cieniu powstawał niezrzeszony h-lvl Mytant.

    ************************************************** *******

    Teraz Galana jest światem który powinien być zamknięty. Jest to świat wielkich, ukrytych rodzin których wiedza przechodzi z pokolenia na pokolenie (prawie każdy gracz ma crystal keya i nie wie do czego służy).

    Żaden człowiek nie powinie tam grać. O ile nie jest szwedem.

  5. #34
    konto usunięte

    Domyślny

    Nawet fajny wyklad. Ale watpie by sie to odmienilo teraz rzadza swe i raczej tak zostanie. Dawno nie widzialem h lvl (100++) polaka na Galanie wiekszosc chyba wyemigrowala stad. Ale ja tu zostaje. Szkoda opuszczac mi ten swiat. Moze kiedys sie odmieni, przeciez juz Konda prawie lezy ( bez Pacc - bez Ue). Moze mi ktos wytlumaczyc co to jest PA i na czym to polega? I jakiej narodowosci jest Lord anarchist? Bede wdzieczny.

  6. #35
    konto usunięte

    Domyślny

    no nieźle nieźle
    jakoś nigdy nie miałem problemu ze swe a gram na galanie od początku serwa (niezły hardcore)
    a co do kondy to nie jest wcale taki zły, to właśnie on trzymał w ryzach pk i pa lecz nie każdego jest sie w stanie utrzymać
    teraz jest shit na galanie HWL czyli roffu który każdego straszy i keekz który szuka wojny
    po co piszecie że są wojny pol vs swe na galanie, taka wojna była tylko jedna IS vs Patriots
    nie ma zdrajców, ktoś mógł pójść do gildi obcokrajowców dlatego że może lepiej sie dogaduje z obcokrajowcami albo tak jak catri dla świętego spokoju

    nie wiem kiedy szwedzi bali sie zaxuhe :lol: o ile wiem zaxuhe miał 3 ownerów. Ten pierwszy to mój dobry kumpel potem opchnął postac dwóm braciom którzy wbili setke a potem oni jakiemuś meksykaninowi. Ja myśle że patriots bardziej sie bali Boltana niż Zaxuhe, bo właśnie przez to że zabili boltana była wojna AS vs PPG

  7. #36
    konto usunięte

    Domyślny

    Polacy potrafią się zmobilizować, co pokazali niejednokrotnie podczas powstawania nowych serwerów(Furora, Kyra itd.)

  8. #37
    konto usunięte

    Domyślny

    tez zauwazam (nie tylko na Galanie) brak zorganizowania Polakow... ;P

  9. #38
    Bon Fire

    Domyślny

    Dokladnie, przyznaje ci racje...
    Tez gram (gralem) na Galanie. 37 druid...
    Dodam tylko ze ze szwedami sa tez ludzie z holandii. Hwl poprostu wymiata Galane... jeszcze troche to na Galanie zostana tylko HWL ,Rookgard, i 8 lvlowe nOOby... bo inni gracze nie beda mogli grac gdyz beda musieli placic za zycie, a mimo paymentu padna...
    osobiscie mam hunta u 1/10 HWL i kilku osob z innych gildi... (100 lvl +)
    Zeby nie PK, to jeszcze dalo by sie grac, ale kurwa mac idziesz na guardy do kazo podbiega 40 sorc jeb exevo gran vis lux i padasz, nawet nic powiedziec nie nadazasz... Przenioslem sie na candie i widze roznice... Jesli Galana sie poprawi to worce tam z mila checia... ale szczerze mowiac watpie w to... Czasy PPG juz nigdy nie wroca....

  10. #39
    Lorenco

    Domyślny

    Gram na galanie i jak narazie nie mam problemów.

    Mieszkam w spokojnym kazo, mam pełno kumpli 50+ i jest spoko...

    W thais i innych nie będe mieszkał, pełno pekerów większość polacy... Ale szwedów to rzadko spotykam O.o Chyba mówicie o innej galanie xd

    Krupnik gra jeszcze? A ja myślałęm że nie... Nie widziałem go w kafejce i wogóle on-line go nie widziałem O.o. Chociaż do kafejki nie chodzę, ale niestety jak raz wszedł online niedawno to już przed kimś uciekał...

    W kazo jest dla mnie spoko...

    @EDIT
    Jeśli jednak chcesz zanzać spokoju, to polecam Venore. Mało polaków, mało szwedów ogólnie miła atmosfera ;d Sam tam mieszkam i jest spoko. Pozatym, szybka droga na różne expowiska ; d
    Ostatnio zmieniony przez Lorenco : 23-08-2006, 08:00

  11. #40
    Avatar Bianci
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Siedlce
    Posty
    78
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    a teraz ja cos powiem bo jednak wiekszosc gry w tibie spedzilem na galanie z zakladzie psychiatrycznym(carlin:D) byl... a nawet jest jeden Polak co za wszelka cene zadal obalenie kondy. Zwal sie demiphant of galana czy jakos tak ale po prostu demi ale nie wiadomo czemu nagle znalazl sie w jednej gildii z konda i oenem, takim losiem kondy:D w gildii patriots, ktora moim zdaniem byla wielka gildia, swietnie zorganizowana, trzymana krotko przez konde cos sie posypalo ludzie zaczeli uciekac Van helsinghs ktory chyba jest niezrownowazony zajebal konde:D corlic rozumiejac chyba ze najwieksza wladze ma konda(a corlic jak juz ktos powiedzial byl chciwy i ma manie wielkosci) stworzyl wrogi kondzie oboz. Catrishia ktora ciagle deklarowala ze jest bezstronna(bodaj do 120 lvla nie posiadala zadnej gildii) przyjela jedna ze stron(nie pamietam ktora) kazdy 50+ lvl zostal huntowany a nawet czasami 30+(ja i moj kolega:D) ja ucieklem z serva kolega zostal mowi ze jest lepiej ale jakos zbrzydl mi ten server. Server z ktorym jednak wiaze mile wspomnienia bo to byly moje poczatki tibii. Chcialem wam dac link do tematu na tibii.pl ale go usuneli bo sie zaczeli klocic, ale streszcze go: udzielal sie tam demi i catrishia i masa ludu catrishia byla bezstronna a demi przeprowadzil chyba 3 zamachy stanu jeden z nich doprowadzil do ''wreszcie'' wyrownanej wojny, ale patriotsi nie proznowali jeden z nich(polak) otrzymal przeciek od n00bka co planuje demi i mieli strategiczna przewage, poniewaz demi na forum pisal duzo rzeczy:D jak chcecie poczytac wiecej to poszukajcie na tibia.pl w dziale wydarzenia ze swiatow temat o galanie(ale wyszedl nie dawno nowy tez duzo rzeczy ale postarajcie sie znalezc stary) [link zostal podany dla dobra tematu nie mialem zamiaru reklamowac konkurencji]

  12. #41
    konto usunięte

    Domyślny

    Na Galanie jest jak na każdym servie tzn. dużo pk i szwedów ^^

  13. #42
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj dembik66 napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja gram na guardi i trapuje szwedów
    Hahah..Guardia jest NoN PvP

  14. #43
    konto usunięte

    Domyślny

    @ holi a ty jestes nienormalny a czym sie róznia polacy od szwedów?? niczym poza tym ze to przykre ale jestesmy noobami w wiekszosci trzeba przyznac btw. skad to wiesz?@topic
    ja niggdy nie widzialem pk w ankrahmun jeszcze -.-

  15. #44
    konto usunięte

    Domyślny

    Anarchist to Polak....
    Kiedy zeszla na psy? gdy w taki a nie inny sposob zrookowano Boltana, Haldir, Ege~, Boltina, Zaxuhe, Mythic Bolt, Zarize posprzedawali chary......a teraz jeszcze Corlic....
    aaa Gdy begger stracila eq.... a raczej to w jaki sposob.... do tego hack jeijheva.... to wszystko rozjebala moj kochany swiat... na ktorym jednak nadal gram....

  16. #45
    konto usunięte

    Domyślny

    ja ostatnio też płaciłem bohy, C armor i 10k Dla 96MS poprostu podbiegł domnie expiłem se na katedrze i pay or die ^^ hehe

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Co zniszczyło rl tibię?
    Przez Adam999 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 118
    Ostatni post: 22-05-2013, 18:36

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •