Reklama
Strona 2 z 7 PierwszaPierwsza 1234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 97

Temat: Co Zniszczyło Galane?

  1. #16
    konto usunięte

    Domyślny

    ja tam niegram, ale slyszalem od kumpli ze to prawda

  2. #17
    Dark-Messiah

    Domyślny

    gra(le)m na xanterze i znalem 2 szwedow... zprzyjaznilem sie z nimi i byli dla mnie lepszymi kumplami niz niektorzy polacy -.-

    @paoloww

    twoj opis jest za dlugi

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Szalony
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    54
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    POMYSŁ:

    Powiedzmy tak: Lider twojej gildii pisze do liderów polskich gildii z galany, że ma zamiar udupić szwedów itp. I daje propozycje-połączenie "siłów" ;) i albo tworzycie nową masakrycznie wielką Gildie, albo działacie w sojuszu ;] (lepiej jedną wielką) i po kolei ogłaszacie wojny Szwedzkim Gildią w pierwszy tydzien jedna gildia, w drugi druga itp. moze zadzaiała :P

  5. #19

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bolesławiec
    Posty
    471
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Powiedzmy tak: Lider twojej gildii pisze do liderów polskich gildii z galany, że ma zamiar udupić szwedów itp. I daje propozycje-połączenie "siłów" ;) i albo tworzycie nową masakrycznie wielką Gildie, albo działacie w sojuszu ;] (lepiej jedną wielką) i po kolei ogłaszacie wojny Szwedzkim Gildią w pierwszy tydzien jedna gildia, w drugi druga itp. moze zadzaiała :P
    Prędzej szwedzi już to zrobią ; d Jeśli wogóle są jeszcze jacyś odważni , żeby oficjalnie polską gildie założyć ; )

    @Topic
    Z galany przeniosłem się na Keltere ; d i tam według mnie lepiej

  6. #20
    konto usunięte

    Domyślny

    grałem kiedyś na galanie i przestałem teraz po roku wróciłem na galanie i jest dosyć normlanie tylko szwedzi strachają i to wysztko

  7. #21
    konto usunięte

    Domyślny

    Grałem tam kiedś,ale dałem sobie spokuj bo ciągle pk albo hunty i to nie od szwedów tylko od polaków

  8. #22
    Avatar Morbom
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Elbląg
    Wiek
    33
    Posty
    524
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jak niemasz pleców na Galanie to tam niegraj, jak widać Konda i reszta niema narazie sposbu na rozbicie HWL.
    A co do tego jak napisałes, że szwedzi walczą z polakami to się niezgadzam bo na przykład Catrishia i Aylitha wybili sie z grona Polaków i doszli do HWL (niewiem czy ich popieram, ale to wkońcu ich zdanie, a Kondzie należy się pożądne lanie za to jak kozaczył na tym servie).

  9. #23
    Master of noob

    Domyślny

    Cytuj Zoxy napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja sie niewypowiem ale osobiscie uwazam ze ten server nieschodzi na psy na azurze tez sa wojny i osobiscie ci powiem ze polacy przylaczaja sie do szwedow -.- moj kolega anrchos z real przylaczyl sie do szwedow i dostal w ......... na real XD sorki za double posta
    Naprawde jestes w takim stopniu uzalezniony, ze za to, ze kolega sie przylaczyl do Szwedow w grze dales mu w realu?? Wspolczuje ci! Pomysl, ze tak samo moze pzyjsc do ciebie jakis szwed i cie zabic. Jednego Polaka mniej. Ale juz sie nie pojawisz w swiatyni!! Zal mi takich -.- Tym bardziej, ze 95% Szwedow sa znacznie lepszymi, sympatniejszymi i bardziej zaufanymi osobami niz Polacy-nooby.

  10. #24
    konto usunięte

    Domyślny

    Witam

    Widze, że macie jakis kompleks swe....
    Ja nie patrze na to jaką ktos ma narodowosc, tylko jaką jest osobą, czy jest sympatyczny, chetny do pomocy itp.
    Czytając to mam wrażenie, że macie jakies uprzedzenia narodowosciowe...

    Kiedyś myślalem, że br to najwieksze nooby. Był tak dlatego, ze gralem na serwie, gdzie 90% graczy pochodziło z brazylii.

    Teraz gram na serwie, gdzie jest multum polakow i widze, że ze polacy pod względem noobowstwa co najmniej sa tacy sami...

    Nie chodzi mi ze wszyscy polacy są noobami, rtlko ze procent noobow wsrod polskich graczy jest conajmniej taki sam jak u graczy brazylijskich.


    w tibi zawsze mam wielu kumpli róznych narodowosci i nie rozumiem czegos takiego, ze 100+ lvl szwed jest PA i huntuje cie, a ty teraz ze wzgledu na to nienawidzisz all swe ibedziesz sie mscil na bogu ducha winnych 13 lvl swe(ktory ci nic nie zrobil).... to jest chore

    w tibi trezba patrzec na jednostki, anie na narodowosc....

  11. #25
    Avatar pentosman
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    149
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ale wy jestescie tempi nie rozumiecie ze oni sa za dobrzy!! polacy nie umia sie zebrac i leja sie nawzajem a oni nie .wszyscy polacy ze wszystkich servow jak by zaatakowali 1/4 szwedow i tak bysmy dostali bo 99% polakow to nooby.br i szwedzi sa najlepsi a polacy umia tylko froe itanze plox i nic wiencej

  12. #26
    konto usunięte

    Domyślny

    Life Ringi zniszczyly Galane!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  13. #27
    konto usunięte

    Domyślny

    gralem kiedys na galanie :) dobre strae czsy... zaczynalem jak Zajebisty Ziom mial 40 lev ;xxxD

    wkleje wam kilka fotek ^^

    tutaj wojna ze szwedami pod ab ;p



    i jeszcze jakies stare skriny Freda ;p


    no i skile z dubim :D


    pamietam jeszcze jak sprzedalem Slodziutkiej bohy za zawyrzona cene hrhr :)
    niestety sprzedalem postac jakiemus nobowi co puzniej ja zrokowal ;/

  14. #28
    Avatar Xolo
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    33
    Posty
    443
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Na Galanie przestałem grać jakieś 1 - 1,5 roku temu, gdy największy level to był koło 105 - Atnaz, a z Kondą nawet się trochę przyjaźniłem, miał wtedy 70 level. Muszę wam powiedzieć, że na Galanie zawsze prawie były wojny Pol vs. Swe, choć na wielu innych światach też tak jest. Pamiętam jak na wojnie wszyscy polacy siedzieli w domkach lub w depo, gdy szwedzi zaatakowali Ab'dendriel [np. Corlic, wtedy koło 80 levela].

    Edit:

    A gdy na wojnie zostałem trapnięty przez szwedów [ja 33 elite knight], to trapowali mnie też polacy [jakieś low levele], bo chcieli sobie loota zabrać...
    I used to think I was indecisive, but now I'm not too sure.

  15. #29
    konto usunięte

    Domyślny

    Hmmm, powiem Wam że na serverach no pvp polacy sobie radzą całkiem nieźle. Np na serwerze Secura jest kilku polaków co maja 100+ lvl a nawet jest Polak co ma 160+ Malo tam jest br'ów a o szwedach nie wspomne ... Ale co z tego jak to non pvp ;/

  16. #30
    konto usunięte

    Domyślny :(

    Na dolerze tak samo biją polaków, moja siostra w ogóle tam grac nie moze bo pelno PK (obce jezyki)nie wiem jakie

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Co zniszczyło rl tibię?
    Przez Adam999 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 118
    Ostatni post: 22-05-2013, 18:36

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •