Reklama
Strona 1 z 7 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 97

Temat: Co Zniszczyło Galane?

  1. #1
    konto usunięte

    Domyślny Co Zniszczyło Galane?

    Czy macie takie samo wrażenie jak ja? Że galana schodzi na psy -.- same PK, pełno Szwedów walczących z polakami, a polacy nie umiejący sie zgrać i pokazać szwedom. Osobiscie czekam na new serwer =] wypowiadajcie sie na temat galany =)

  2. #2
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj holi napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy macie takie samo wrażenie jak ja? Że galana schodzi na psy -.- same PK, pełno Szwedów walczących z polakami, a polacy nie umiejący sie zgrać i pokazać szwedom. Osobiscie czekam na new serwer =] wypowiadajcie sie na temat galany =)
    Ja sie niewypowiem ale osobiscie uwazam ze ten server nieschodzi na psy na azurze tez sa wojny i osobiscie ci powiem ze polacy przylaczaja sie do szwedow -.- moj kolega anrchos z real przylaczyl sie do szwedow i dostal w ......... na real XD sorki za double posta

  3. Reklama
  4. #3
    konto usunięte

    Domyślny

    i powiem ci ze dobrze zrobiłes :) heh.... Galana to nie to samo co kiedyś ... szwedzi myślą że mogą wszystko .... a polaków trzymających ze szwdami uważam za zera .... ja ze swoim skromnym lv nawet atakuje takich zdrajców

  5. #4
    konto usunięte

    Domyślny

    Popieram... dlaczego polacy na Galanie nie moga sie wziac za siebie i naprawde zgranie zrobic kontratak na szwedow... czy polacy naprawde umieja tylko lizac dupe a nie walczyc o swoje??? Co gorsza sami siebie wybijaja zamiast sie wspierac... i nie to zeby to byly wyjatki ale to stalo sie juz regola:/ Polacy sie nawzajem wybijaja a szwedzi na tym kozystaja i tylko dobijaja niedobitkow... tez mi wyczyn:/
    Jak tak dalej pojdzie to polacy beda robic za parobkow dla swoich panow (szwedow):/
    Moze wkoncu powstalby jakis godny polski sojusz?? A nie pelno jakis gowien polskich:( Wkoncu liczy sie jakosc a nie ilosc...

  6. #5
    konto usunięte

    Domyślny

    Proste i Logiczne trzeba zniszczyc Szwedów :/ Trzeba ich zmieśc z powierzchni każdego servera wiec niech polacy zbiorą sie w siłe i zniszczą Szedów!

  7. #6
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj deringm14 napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Proste i Logiczne trzeba zniszczyc Szwedów :/ Trzeba ich zmieśc z powierzchni każdego servera wiec niech polacy zbiorą sie w siłe i zniszczą Szedów!
    "Robić ściepe narodową - kupić bombę atomowa" - i wyslac ... o to jest dobry przyklad!, tam tez bylo o "szwedach" co za tym idzie "i sru", po co zabijac "w grze", jezdz do szewcji zabij kilku tibijczykow, nie beda grali nie bedzie problemu!.

    Dzieci!, ech dzieci ... nie umiecie sie bawic, to ze jest PVP nie oznacza ze "trzeba zabijac", toz wiem dalczego "gówniarze, rzucaja w rodzicow krzeselkami", bo ta agresja ktora wynoscie z gry przenosi sie na swiat realny!, a w realnym swiecie nie ma GM'a ktory da bana, ban sie kosnczy i juz!, nie ma "wielu zyc", jest jedno i kazdy popelniony blad zostanie odpowiednio wynagrodzony odpowiednia kara, tutaj mam na mysli wiezeienie etc!, ech te wasze "wojny" so coraz bardziej smieszne, dzieci bija dzieci ... a starszyzna sie tylko patrzy i olewa, co patrzac z ich strony ( tej starszej ), jest calkie mzabawne ... bo kazdy "idiota" nie ma lvl, eq itd ... ale "ma wojne" ... EOT.

  8. #7

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    166
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @Zoxy
    da sie usuwac posty ;P
    @temat
    nie porownuj do celesty tak tyle noobow ze 20 lvl na faccu bedziesz robic tydzien ale to no-pvp to niema co :P

  9. #8
    Avatar Allsola
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    zewszond.
    Posty
    39
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Szwedzi w tibii to są takie pały że, to szok.
    Np.:Konda - jak masz 50 lvl odrazu masz od nie go hunta.

  10. #9
    konto usunięte

    Domyślny

    mam pytanie jak mam rozpoznać szweda bo będe odrazu zabijał ostatnio zabiłem jednego z qmplem miał 40lv knajt i kilował polaków z mojej gildi lider sie chciał tym zająć ale ja(25ms)i mój qmpel(30d)z reala rozjechaliśmy gościa ze miło a loocik kilka bp uh i sd i dsm niezle oplacało sie
    Pamietajcie kill szwe
    <mam prośbe żeby jakis grafik zrobił mi usebara o zabijaniu szwed&#243;w>
    z g&#243;ry dzięki usebara proszę wysłać na email albo dać link do usebara na pw.z g&#243;ry dzięki wielki odwdzięcze sie za usebara+>

  11. #10
    konto usunięte

    Domyślny

    Nic jej nie zniszczylo ;p

    na kazdym servie jest pelno Pkerow,thiefow etc
    na prawie kazdym servie zadza szwedzi
    na prawie kazdym servie polacy nie umia sie zgrac
    Jak chcesz sobie pograc to idz na Furore tam zadza Polacy i chwala im za to ;)

  12. #11
    konto usunięte

    Domyślny

    Ciesze sie ze nie ma tu postow typu: "szwed to on jest evól i go tszeba zabić bo jag robiuem baga haemem to mnie zabiu :/"

    A co do tej galany... Nie wiem bo nie gram tam musicie sie jakos zebrac, a jezeli jak ktos juz napisal dolaczacie sie do szwedow :) To moge tylko powiedziec gl&hf :>

  13. #12
    konto usunięte

    Domyślny

    ja gram na guardi i trapuje szwedów

  14. #13
    Avatar Tuminured
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Ruda Śląska
    Wiek
    34
    Posty
    48
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Na galanie od zawsze tak było... niestety :P. Dlatego już tam nie gram... od conajmniej roku ;).

    Jeżeli ktoś twierdzi inaczej... to niech powie że gra od początku istnienia tego serwa...
    Tuminure na youtube! > http://youtube.com/tuminure

  15. #14
    Avatar Feomthar Dalgon
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Somewhere Far Beyond
    Posty
    47
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Zabić szwedów ? Ta jasne tacy 12-letni stratedzy jak wy nie macie szans ich chociaz ruszyć a co dopiero pokonać. Chociaż moge was uspokoić bo zauważyłem że wiekszość szwedów nie zatrzymuje sie w rozwoju (jak coniektorzy) i zaczynają grać w MMOPRG na poziomie a nie akranoid online (czyt. Tibia).
    Nie rozumiem tak panikujecie to wypowiedzcie po prostu im otwartą wojne poprzedzając to tematem na tibia.com ... a sorry zapomnialem wtedy oni by was nie mogli zrozumieć. No to inaczej może po prostu chodzcie w party 3-XXX osobowym i pekujcie każdego szweda jakiego zobaczycie i nie chodzi mi o wybieganie i okrazanie kazdego goscia tylko wybiegowo pytać sie np. o droge poprzedząc to pytaniem o narodowość.

    Btw uważam że szwedzi są o niebo lepszymi graczami ,kumplami ,wojami ,PG-ami ,zaufanymi osobami niż polacy.

  16. #15
    konto usunięte

    Domyślny

    Jak ci nie pasuje Galana, to poco tam grasz? Ja sam gram na Xerenie i znam tam w ch*j typków z Galany..

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Co zniszczyło rl tibię?
    Przez Adam999 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 118
    Ostatni post: 22-05-2013, 18:36

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •