Reklama
Strona 1 z 22 12311 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 316

Temat: Tibia MC i Lighthack do 7.7 (zrób to sam)

  1. #1
    WuduSzaman

    Domyślny Tibia MC i Lighthack do 7.7 (zrób to sam)

    Wielu z Was zapewne widziało już na forum MC autorstwa bisktopy. Mogę zgadywać, że wielu też mu nie zaufało i nie pobrało pliku .exe - jakby nie było, mógł on zawierać keyloggera, więc zdawaliśmy się na reputację autora. Pora więc napisać poradnik dotyczący tego jak właśnoręcznie zrobić MCka pod najnowszą wersję Tibii.


    Tibia Multiclient 7.70 (niżej opis pozostałych)
    *******************


    Pierwszą rzeczą którą powinniśmy zrobić to pobrać jakikolwiek program do edycji hexów. Wystarczy w Googlach wpisać "hex editor download" bądź coś w tym stylu. Ja zademonstruję to na przykładzie XVI 32 (www.google.pl -> xvi32 download).

    Uruchamiamy świeżo pobrany programik, z menu wybieramy File -> Open (bądź wciskamy CTRL + O) i wskazujemy ścieżkę docelową do naszego klienta Tibii (tibia.exe w folderze z grą).

    Kiedy pokaże się nam ciąg niezrozumiałych liter i cyfr przeplatających się wzajemie, z menu programu wybieramy Address -> Goto... (bądź wciskamy CTRL + G). Pojawi się okienko w którego przegrodzie "Go to" zaznaczamy hexadecimal i poniżej wpisujemy "A9D72" (bez cudzysłowów). Zostaniemy przeniesieni do adresu 0xA9D72 gdzie sąsiadująco znajdują się wartości: E8 69. Należy zamienić je na EB 16 i kliknąć na symbol dyskietki w menu programu.

    Od tej chwili możemy cieszyć się własnoręcznie stworzonym multiklientem. Oczywiście nie ma róży bez kolców i przy próbie odpalenia drugiej kopii tibia.exe wyskakuje komunikat "Tibia client is allready running" - olewamy to jednak, klikamy "Ok" i wbijamy na drugie konto ; ).






    Tibia Lighthack 7.70
    *******************

    Kolega niżej dodał informację jak zrobić Lighthacka, więc w trochę zmienionej formie wrzucę to do pierwszego postu. Za lighthacka to jednak mu należą się podziękowania : ).

    Korzystając z tego samego heksedytora, w menu programu wybieramy Address -> Goto -> (W przegrodzenie "Go to" zaznaczamy hexdecimal) i wpisujemy adres 9B3B3 i znalezioną wartość 02 zamieniamy na wartość 0F.

    Teraz z kolei tym samym sposobem (Address -> Goto) wyszukujemy adres 9B3CB i tamtejszą wartość 02 także zamieniamy na 0F.

    Istnieje także możwliość regulacji natężenia światła. Chcąc np. otrzymać non-stop świecące światło torcha zamiast zamieniać wartośći na 0F, zamieniamy je na 06. Natężeniem tym manipulować możemy używając liczb z zakresu 02-16.

    * * * * * * * * * *
    Tibia Multiclient 7.8
    *******************
    Adres: ECD31
    Warotść: 7E na EB

    Tibia Lighthack 7.8
    *******************
    http://rapidshare.de/files/27928373/...Crade.exe.html
    (wersja tylko do pobrania, hexy nie są mi znane)


    * * * * * * * * * *

    Tibia Multiclient 7.72
    *******************
    Adres: DA6E5
    Warotść: 7E na EB

    Tibia Lighthack 7.71
    *******************
    Adres: C6517
    Warotść: 02 na 10

    Adres: C652F
    Wartość: 02 na 10



    Tibia Multiclient 7.71
    *******************
    Adres: DA555
    Warotść: 7E na EB



    Jak zepewne widzicie, w dalszej części artykułu przedstawiam już tylko adresy miejsc w których znajdują się wartości które trzeba zmienić. Mam nadzieję, że się nie pogubicie.

    Temat będę starał się na bieżąco - w miarę kolejnych update'ów - aktualizować.

    Pamiętajcie też, że nie wszyscy mają lighthacki i większość osób korzysta z torchów bądź Magic Light Wand, nieco dziwnie będzie więc wyglądał gościu poruszający się "po omacku" ;]. Warto więc mieć ze sobą - tak na wszelki wypadek - jakiś bag torchy ;].
    Ostatnio zmieniony przez WuduSzaman : 02-08-2006, 20:14

  2. #2
    konto usunięte

    Domyślny

    ogolnie niezly poradnik , tylko jakis taki hmmm.. krotki ,prawie bezbarwny ,i bez zdjec :)

    ogolnie 7/10

  3. Reklama
  4. #3
    De Shoq

    Domyślny

    Jak bedzie dzialalo to bardzo dobra robota xD Lukne popatrze moze cos sie uda :) Bardzo gratuluje poradnika wielu osobpm sie to przyda oile dziala (zabardzo sie na tym nie znam wazne ze wiem jak odpalic tbi i Otsa :] )

  5. #4
    konto usunięte

    Domyślny

    No to ja też coś dodam :]
    Aby zrobić lighthack'a w w/w hex-edytorze klikamy
    Address -> Goto ->(zaznaczamy hexdecimal) i wpisujemy adresy9B3B3 i 9B3CB
    a następnie znalezioną pod obydwoma adresami wartość 02 zmieniamy na:
    0F (zero F) zeby efektem było full światło;
    albo na liczbę w przedziale 02-16 żeby światło było o słabszym natężeniu.
    Np. 06-to efekt torcha :]

  6. #5
    konto usunięte

    Domyślny

    OOO koles gratz jak to zadziala to bedziesz mial spoko opinie.

    No to ja też coś dodam :]
    Aby zrobić lighthack'a w w/w hex-edytorze klikamy
    Address -> Goto ->(zaznaczamy hexdecimal) i wpisujemy adresy9B3B3 i 9B3CB
    a następnie znalezioną pod obydwoma adresami wartość 02 zmieniamy na:
    0F (zero F) zeby efektem było full światło;
    albo na liczbę w przedziale 02-16 żeby światło było o słabszym natężeniu.
    Np. 06-to efekt torcha :]
    Wydaje mi sie ze z tym to bedzie maly problemik ale podaj mi swoje gg to mi pomozesz "pisz do mnie na pw"

  7. #6
    WuduSzaman

    Domyślny

    A se bumpnę topic :P. Dodałem przecież sposób na zrobienie lighthacka (thx bubbel :])

  8. #7
    Lord Valord

    Domyślny

    good job koles gz jak sie uda to bedziesz dobry;p

  9. #8
    konto usunięte

    Domyślny

    No no... nice robota... tylko szkoda że nie ma ss'ów :p

  10. #9
    WuduSzaman

    Domyślny

    Już są : ). Fakt, że tylko dwa, ale co tam : P. Jakby ktoś miał jakieś pytania, to walić tutaj, w temacie ;].

  11. #10
    Neok

    Domyślny

    ja mam! jak zmienic te wartosci?

  12. #11
    WuduSzaman

    Domyślny

    Cytuj Neok napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja mam! jak zmienic te wartosci?
    Po prostu klikasz na prostokaciku z podaną przeze mnie wartością i z klawiatury wpisujesz nową - ot tak sobie ~~.

    @down
    Nie, tylko do 7.7. CipSoft co update zmienia adresy takich pierdół jak światło, mc, ilość posiadanej przez nas many, ilość posiadanego przez nas hp itd. Dlatego też nie działa TBI i inne boty, bo trzeba te adresy najpierw poszukać i podpiąć pod program. Jak zrobić MC i LH do 7.6 masz gdzieś na forum : ).

  13. #12
    Sodu

    Domyślny

    Ekstra poradnik ocena 9/10:D . Mam pytanie czy dotyczy to do wszystkich klientów?

  14. #13
    konto usunięte

    Domyślny

    Gratz dodales juz fotki, zaraz sproboje sobie zrobic tego light hacka i bedzie git. JAk zadziala to bedzie REPUT 4 YOU.

  15. #14
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Alveos napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Gratz dodales juz fotki, zaraz sproboje sobie zrobic tego light hacka i bedzie git. JAk zadziala to bedzie REPUT 4 YOU.
    chyba 4 me, ;p

  16. #15
    konto usunięte

    Domyślny

    EJ bubbel ja moge zrobic taki sam temat ale bardziej go opisze i powiem " napisze" ze pomagales ty i on, wtedy moze ktos to przyklei jak bedzie ladnie opisane, pomusl o tym i napisz mi na PW.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [Poradnik] [Zrób to sam] TibiaMC+Light hack
    Przez Riddic w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 761
    Ostatni post: 18-10-2015, 00:40
  2. Zrób to sam!
    Przez Royal Malereusea w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 16-08-2014, 22:05
  3. [8.71] Lighthack/Multiclient
    Przez Hootz w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 25-02-2011, 08:19
  4. [8.54][Lighthack] Co do... ;s
    Przez Sevhires w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 26-09-2010, 14:51
  5. [Poradnik] [ZRÓB TO SAM] Nie jedna Tibia i różna konfiguracja.
    Przez Riddic w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 16-07-2009, 23:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •